reklamı kapat

POPÜLER

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson’ın rekor Black Widow kazancı

Geçtiğimiz günlerde Marvel sevenlerin uzun zamandır beklediği Black Widow filmi için çalışmaların başladığı belli olmuştu. Şimdi Scarlett Johansson‘ın başrolde yer almak üzere rekor kazanç sağlayacağı bir anlaşmaya imza attığı iddia ediliyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse geçtimiz hafta Black Widow filmine dair gelişmeler gündeme bomba gibi düşmüştü. Marvel‘ın senaryoyu yazması için Jac Schaeffer ile anlaştığı iddia edilmişti. Bunun yanı sıra filmin nasıl olacağına dair Scarlett Johansson’la da görüşüldü ifade edilmişti. Daily Mail‘in haberine göre iş sadece görüşmeyle kalmadı. Johansson’la anlaşma çoktan sağlandı. Fakat asıl dikkat çekici kısım anlaşmanın detayları…

Kazancı Wonder Woman’a bağlı

İddialara göre Scarlett Johansson filmin başrolünde yer almak için 25 milyon dolar ödeme alacak. Fakat değer Black Widow’un gişe başarısı Wonder Woman’ı geçerse bonus kazançlar devreye giriyor. Belirlenen sınır ise 900 milyon dolar. Filmin bu limiti aşması durumunda Johansson 6 milyon dolar daha kazanacak. Tüm bunların yanında ünlü oyuncunun projeye yapımcı olarak da dahil olmayı amaçladığı ifade ediliyor.

Ancak iddialar burada bitmiyor. Söylenenlere göre Marvel tahmini bir gişe tarihi belirledi bile. Her şeyin yolunda gitmesi durumunda Black Widow’un Ağustos 2020‘de vizyona girmesi bekleniyor. Bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu görmek için ise işlerin resmiyete dökülmesini beklememiz gerekecek.

İlgili video