reklamı kapat

POPÜLER

Marvel's movie The Avengers .Natasha Romanoff/Black Widow (Scarlett Johansson)..Ph: Zade Rosenthal ..© 2011 MVLFFLLC. TM & © 2011 Marvel. All Rights Reserved.

Gerçeğinden farksız hayran yapımı Black Widow fragmanı [Video]

Marvel sevenlerin uzun zamandır beklediği Black Widow filmi için sonunda harekete geçildi. Bu heyecan uyandıran gelişmenin ardından hayran çalışmalarının sayısı iyice arttı. Son olarak henüz duyurulmayan bu film projesi için oldukça başarılı bir fragman çalışması hazırlandı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Marvel‘ın Black Widow filmi için kolları sıvadığı ortaya çıkmıştı. Senaryoyu kaleme alması için Jac Schaeffer ile anlaştığı ve Scarlett Johansson ile de görüşüldü ifade edilmişti. Daha sonra bu iddialar daha detaylı bir hal aldı. Johansson’ın filmin başrolünde yer almak için 25 milyon dolar ödeme alacağı söylentileri ortaya çıktı. Black Widow’un gişe başarısı Wonder Woman’ı geçerse ek olarak 6 milyon dolar daha gelir elde edeceği söylendi. Henüz tüm bu iddialar resmi ağızlar tarafından onaylanmış değil. Fakat solo film iddiaları çoktan heyecan uyandırmayı başardı.

Profesyonel fragmanları aratmıyor

Çizgi roman uyarlaması filmlere hazırladığı videolarla tanınan Mr. Krepshus bu kez şahane bir Black Widow çalışmasıyla karşımızda. Red Sparrow filminden esinlenen videoda Black Widow’un geçmişine doğru yol alıyoruz. Eski Marvel filmlerinin yanı sıra Scarlett Johansson‘ın önceden yer aldığı farklı projelerden görüntüler de kullanılıyor. Ortaya gerçekten heyecanlanmamıza neden olan bir iş çıkıyor. Bu başarılı çalışmayı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video