reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

Game of Thrones’un 8. sezonunda hamilelik iddiaları

2019’da veda edeceğimiz Game of Thrones‘un final sezonu için pek çok iddia ve teori ortaya atılıyor. Bunlardan sonuncusu ise sekizinci sezonda önemli bir hamilelik haberi alacağımız üzerine…

Heyecan uyandıran bu iddiaların kaynağı TVLine‘ın Blind Item köşesi. Televizyon yapımlarına dair gelişmelerin isimsiz olarak yer aldığı bu yazıda Emmy kazanan, kablolu televizyon kanallarından birinde ekrana gelen ve 2019’da geri dönecek bir yapımdan bahsediliyor. Tahmin edebileceğiniz üzere bu özelliklerin tamamı bir araya gelince akla Game of Thrones geliyor. İşte bu adı anılmayan dizinin gelecek sezonunda beklenmedik bir hamilelik haberiyle izleyici karşısına çıkacağı ifade ediliyor.

Her şey değiştirecek hamilelik haberi

Normalde Game of Thrones’un yedinci sezonunda Cersei Lannister‘ın hamile olduğunu öğrendik. Fakat bu yazıdan anlıyoruz ki farklı bir karakter daha hamile olduğunu öğrenecek. Dolayısıyla akla gelen ilk isim Daenerys Targaryen oluyor. Jon Snow ile yakınlaşan bu karakterin taht mücadelesi sırasında hamile olduğunu öğrenmesi gerçekten şaşkınlık uyandırabilir. Öte yandan Daenerys ve Jon aralarındaki akrabalık durumunu fark edince işler daha da karışacaktır diye düşünmeden edemiyoruz. Böyle bir gelişmenin finali doğrudan etkileyeceğine inanıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlgili video