reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones jon snow

Game of Thrones’un final sezonunda Jon Snow’u sevindirecek sürpriz

Game of Thrones dizisinin son sezonu için geri sayım devam ederken ilgi çekici gelişmeler yaşanıyor. Son açıklamalara bakılırsa final bölümlerinde Jon Snow için büyük bir sürpriz var.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones hikayesinin başında Stark çocuklarının tamamı ulu kurt yavrularına sahip olmuştu. Daha sonra kardeşlerin yolu ayrılsa da, bu kurtlar onlarla kaldı. Yalnız hissettiklerinde veya başlarını belaya soktuklarında en büyük yardımcıları oldu. Fakat bu ulu kurtlardan büyük bir kısmı artık hikayenin bir parçası değil. Özellikle bazılarının aniden ortadan kaybolması fazlasıyla dikkat çekmişti. Ortadan kaybolanlardan biri de Jon Snow’un kurdu Ghost olmuştu. Görünen o ki final sezonunda Ghost geri dönüyor.

Ghost dönüyor

Bu enteresan detay Game of Thrones’un görsel efektleriyle ilgilenen Joe Bauer‘in açıklamasıyla ortaya çıktı. Huffington Post‘a konuşan Bauer Ghost’un sekizinci sezonda geri döneceğini ve oldukça fazla ekran süresine sahip olacağını ifade etti. Ardından sözlerine şöyle devam etti:

“Ulu kurtları ekrana taşımak çok zor çünkü onları yanlış bir şekilde aktarmak istemiyoruz. Bu yüzden gerçek kurtlarla çekim yapmak durumunda kalıyoruz. Boylarını büyütsek de belli şekillerde hareket etmeleri sıkıntı yaratabiliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamadan anlıyoruz ki Game of Thrones‘ta hikaye için çok gerekli olmadıkça kurtlara yer vermek istemiyorlar. O halde Ghost’un son sezonda önemli bir yeri olmalı.

İlginizi çekebilir

HBO’nun yeni televizyon sezonu tanıtımı