reklamı kapat

POPÜLER

arrow

Bitmeye hazırlanan Arrow dizisinin arkasından şaşırtıcı karar

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve bu sezon son bulmaya hazırlanan Arrow dizisinin arkasından enteresan bir karar alındı. Bu durum özellikle dizinin hayranlarını memnun edecek gibi görünüyor.

Başrollerinde Stephen Amell, Emily Bett Rickards ve David Ramsey gibi isimlerin rol aldığı Arrow’hn The CW kanalının en başarılı işleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz. DC çizgi romanlarından uyarlanan dizi önemli bir televizyon furyasının başlangıcı oldu. Onu The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl gibi diziler takip etti. Tüm bu yapımların bir arada bulunduğu evren Arrowverse olarak adlandırıldı. Bir anlamda DC’nin televizyon ayağında başı çeken yapıma dönüştü. Fakat her macera gibi Arrow için de yolun sonu görünüyor. Başarılı dizinin sekizinci sezonla birlikte izleyicilere elveda demeye hazırlandığı bir süredir biliniyor. Pek çok izleyici bu gelişme sebebiyle fazlasıyla üzgündü. Fakat The CW kanalının Arrow bağlantılı yeni bir proje geliştirdiği ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Arrow dizisi yolda

The Wrap sitesinin haberine göre Oliver Queen ve Felicity Smoak’ın kızı olarak diziye dahil olan Mia Smoak karakteri etrafında şekillenen yeni bir dizi tasarlanıyor. Başrolünü Katherine McNamara‘nın üstleneceği dizi Mia Smoak karakterinin etrafında şekillenecek. Mia Smoak babasının mirası olan Green Arrow ismini devralacak yeni jenerasyon bir kahraman olarak karşımıza çıkacak. Tahminan ona Wiliam karakterini canlandıran Ben Lewis ve John Diggle Jr’a hayat veren Charlie Barnett de eşlik edecek. Henüz dizinin isminin ne olduğu belli değil. Fakat dizinin yolu Arrow bitmeden açılmış olacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home kamera arkası