reklamı kapat

POPÜLER

Arrow önemli bir karakteri daha ekrana taşıyor

DC çizgi romanlarından uyarlanan Arrow sevilen kahramanları televizyona taşımaya devam ediyor. Dizide yer alacağı açıklanan son karakter Talia al Ghul oldu.

The CW kanalında ekrana gelen Arrow şimdiye kadar birçok karakterin ekrana aktarılmasına vesile oldu. The Flash ve DC’s Legends of Tomorrow gibi yapımların yolunu açtı. Batman sayesinde tanıdığımız al Ghul ailesi de üçüncü sezonda hikayeye dahil edilmişti. Şimdi bu ailenin son üyesi olan Talia al Ghul‘u da dizide göreceğimiz ortaya çıktı.

Batman’in hikayesinin önemli bir parçası olan Talia, 1971 seneside yaratıldı. Ra’s Al Ghul‘un kızı olmanın yanı sıra, Bruce Wayne‘in oğlu Damien‘ın annesi olarak da tanınıyor. Bu karakteri son olarak The Dark Knight Rises filmine Marion Cotillard canlandırmıştı.

The CW ve DC Entertainment‘tan yapılan açıklamaya göre bu önemli karaktere şimdi Lexa Doig hayat verecek. Talia’nın dizideki versiyonu kültür ve seçkin bir savaşçı olarak tanımlanıyor. Taraf seçmek yerine kendi tarafını yaratıyor. Onun bu özelliklerinin Arrow’un hikaye akışını ne şekilde etkileyeceği şimdiden merak uyandırıyor. Henüz Talia al Ghul ile dizinin hangi bölümünde tanışacağımız ise belli değil.