reklamı kapat

POPÜLER

Bomba gibi gelen Legends of Tomorrow’dan yeni fragman [Video]

DC‘nin beyaz perdedeki boşluğu CW tarafından televizyonda başarılı bir şekilde doldurulmaya devam ediliyor. Arrow ile yakaladığı başarı ivmesini Flash ile artıran CW, şimdilerde merakla beklenen DC’s Legends of Tomorrow için yeni fragmanını yayınladı.

Arrow ve Flash ile beraber DC evreninin pek çok karakterini televizyona taşıyan CW, Legends of Tomorrow ile evreni biraz daha genişletmeye hazırlanıyor. Aksiyon dolu yeni fragmanda distopik bir gelecekte Casper Crump tarafından canlandırılan Vandal Savage‘in hükmüne şahit oluyoruz. Ana kötümüz Vandal Savage’i alaşağı etmeye çalışacak olan “efsane” ekip, sadece bir şehri değil aslında tüm dünyayı kurtarmaya çalışıyor.

Fragmanın en ilginç noktalarından biri ise yapılan Superman ve Batman referansı. Rip Hunter Superman’in ölümüne ve Batman’in düşüşüne şahit olduğunu söylüyor. Muhtemelen bu cümle Smallville’den beri CW’nun DC’nin en önemli iki ana kahramanını kendi bünyesine dahil etmeye en çok yaklaştığı an olabilir. Tabii eğer CW’dan yeni bir Superman ya da Batman dizisi bekliyorsanız bunun pek olası olmadığını söyleyelim. Çünkü CW, Legends of Tomorrow’un “şimdilik” kanal için son DC uyarlaması olduğunu açıkladı. Tabii illa bir Batman alternatifi arıyorsanız Fox’un Gotham‘ına bir göz atabilirsiniz.

Fragmanda bir diğer göze çarpan nokta da Firestorm‘un (Franz Drameh) tek numarasını alevler saçmak olmadığını belirtmesi oldu. Karakterin dizide varlığı duyurulduğundan beri güçlerinin sadece alevlerden ibaret olup olmayacağı tartışılıyordu. Zira Firestorm aslen organik olmayan maddelerde atom ve atomu oluşturan parçaların yapısını değiştirebiliyor. Yani bir kömürü alıp Kriptonite çevirebilir.

Legends of Tomorrow belli ki bol efektli ve bol aksiyonlu bir dizi olarak karşımıza çıkacak. 21 Ocak‘ta yayın hayatına başlayacak olan dizinin fragmanını haberin üstünden izleyebilirsiniz.