reklamı kapat

POPÜLER

Arrow, Flash, Supergirl ve Legends of Tomorrow ortak bölümlerinden ilk fotoğraflar

Çizgi roman sevenlerin bir hayali daha gerçek oluyor. The CW kanalı tüm süper kahramanları dört ortak bölümle bir araya getiriyor. Merakla beklenen bu bölümlerden ilk kareler izleyicilerle paylaşıldı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan yapımların bir kısmı The CW’da ekrana geliyor. Arrow, The Flash ve DC’s Legends of Tomorrow‘dan oluşan gruba bu sene Supergirl de dahil oldu. Ortak bölümler geçtiğimiz yıllardan daha büyük ve ilgi çekici hale geldi.

Şimdiye kadar yapılan açıklamalara göre Arrow Evreni olarak tanımlanan dünya uzaylı tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Barry Allen bu konuda Green Arrow ve Legends of Tomorrow ekibinin yardımını istiyor. Ancak bu kadar kalabalık bir ekip bile problemi çözmek için yeterli olmuyor. Barry‘nin aklına da paralel evrende tanıştığı ve uzaylı olduğunu öğrendiği Kara geliyor. Yardıma gelen Supergirl diğer süper kahramanlarla tanışıyor. Böylece ilk defa bu kadar kalabalık bir ekip olarak dünyayı savunuyorlar. Bir anlamda ufak bir Justice League buluşması yaşanıyor.

Süper kahramanların ortak hikayesi Amerika’da 28 Kasım‘da başlayacak. Bu macera tüm hafta boyunca dört bölüm halinde ekrana gelecek.