reklamı kapat

POPÜLER

DC’nin süper kahramanları uzaylılara karşı [Video]

DC çizgi romanlarından uyarlanan Arrow, The Flash, DC’s Legends of Tomorrow ve Supergirl dizileri ortak bölümlerle bir araya geliyor. Dört bölümlük hikaye için yeni ve uzun bir tanıtım paylaşıldı.

Amerikan televizyonunda yer alan çizgi roman uyarlamalarının sayısı her geçen gün artıyor. The CW kanalı da büyük ilgi gören süper kahramanları her sene ortak bölümlerde bir araya getiriyor. Bir anlamda ufak bir Justice League buluşması yaşanıyor. Bu yıl Supergirl‘ün de aileye katılmasıyla ortak bölümlerin sayısı arttı. Bir hafta sürecek bu etkinlikte dört dizi aynı olay akışına dahil olacak.

Süper kahramanların buluşması pazartesi günleri ekrana gelen Supergirl’de başlayacak. Kara Danvers daha önce bir araya geldiği Flash‘ın aracılığıyla diğer kahramanlarla tanışacak. Uzaylı bir ırk olan Dominators‘un insanlığı tehdit etmesiyle ilk kez diğer kahramanlarla omuz omuza mücadele verecek.

Merakla beklenen bölümler Amerika’da 28 Kasım‘dan itibaren ekrana gelecek. The CW o hafta süper kahramanların büyük maceralarını izleyicilerle buluşturmuş olacak.