reklamı kapat

POPÜLER

Supergirl, Arrow ve Flash ile süper kahraman dövüş kulübü [Video]

Televizyonda yeni yayın dönemi merak uyandıran yapımlarla başlıyor. Amerika’da yayın yapan The CW kanalı da yeni sezona özel olarak tüm süper kahramanları bir araya getirdiği bir tanıtım filmi çekti. Ekipte en fazla dikkat çeken isim yeni transfer Supergirl oldu.

Çizgi roman uyarlamaları her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Heyecanla takip edilen yapımlar arasında Arrow, Flash, Supergirl ve Legends of Tomorrow da yer alıyor. DC çizgi romanlarından uyarlanan bu yapımlar yeni sezonla birlikte aynı kanalda toplanacak. Bu sayede tüm bu kahramanlar sezon ortasında yayınlanacak ortak bölümlerle bir araya gelecek. Kahramanlar içinde en fazla ilgi çeken isim ise Supergirl. Dizinin heyecan uyandıran transferi hazırlanan yeni bir “süper kahraman dövüş kulübü” videosuyla kutlandı.

İlk süper kahraman dövüş kulübü tanıtımı geçtiğimiz yıl çekilmiş ve hayranlar tarafından çok beğenilmişti. Bu sefer Supergirl‘ün Green Arrow ve Flash tarafından “kaçırıldığını” görüyoruz. Sevilen kahraman böylece ATOM, White Canary ve Firestorm‘un da yer aldığı kulübe dahil ediliyor.

Supergirl, Flash, Arrow ve Legends of Tomorrow dizileri ekim ayının ilk haftasıyla birlikte ekrana geri dönecek.