reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 9

Karşınızda sızıntılardan hazırlanan olası tasarımıyla beş kameralı Nokia 9

Nokia 9, yapılan sızıntılar nedeniyle gündemden düşmüyor. İşte bu sızıntıları değerlendiren Ben Geskin, karşımıza modelin olası tasarımını gösteren bir taslak ile çıkıyor.

Nokia 9 için son iki gündür yeni görseller geliyor. Bu görseler özellikle modelin beş arka kamerasına odaklanıyor. Ben Geskin ise en son sızıntıyı yüksek çözünürlüklü bir görsel haline getirmiş durumda. Modeli bir ekran çentiği ve oldukça ince çerçeveler ile hayal eden Geskin, yine güzel bir işe imza atmış durumda. Bu tasarımla gelmesi oldukça olası olan telefon, dediğimiz gibi özellikle beş arka kamerasıyla öne çıkıyor. Zeiss tarafından geliştirildiği bilinen bu kamera sistemi, kişilere ultra geniş açı ve yüksek yakınlaştırma imkanını bir arada sunacak deniyor. Burada Huawei P20 Pro gibi atılım yapması beklenen HMD Global, modeline kendi içerisinde A1 Plus adını veriyor. Bildiğimiz kadarıyla gücünü Snapdragon 845‘ten alacak akıllı telefon, ekrana entegre parmak izi sensörüne de sahip olacak gibi görünüyor. Bu taslak tasarım da bir parmak izi sensörü görünmüyor.

Nokia 9

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 9, 2018’in en iyilerinden olmaya aday

Günümüzde artık kişiler akıllı telefonların kamera sistemine çok büyük önem veriyor. Bu açıdan Huawei P20 Pro’dan çok daha iyi görüntü kalitesi sunabilecek bir akıllı telefon, rahatlıkla 2018’in en iyileri arasına giriş yapabiliyor. Ürettiği Nokia telefonlar hem fiyat performans hem de gövde kalitesi açısında çok beğenilen HMD Global, büyük bir modele hazırlanıyor ve bu da çok ciddi merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Nokia 8’in tanıtım videosu