reklamı kapat

POPÜLER

Honor Magic 2

Heyecanlandıran akıllı telefon “Honor Magic 2” için çok önemli açıklama

IFA 2018’in öne çıkan isimlerinden olan Honor, fuarda dikkat çeken “Honor Magic 2” modelini görücüye çıkarmıştı. İşte bu model için önemli bir açıklama yapıldı.

Fuar kapsamında bir ön tanıtımı yapılan Honor Magic 2, Honor Magic’in üzerine konumlandırılıyor. Hatırlamak adına bünyesinde bir ekran çentiği ya da çerçeve olmayan telefon, bunu sürgülü kamera sistemiyle elde ediyor. Bu sürgülü kamera sisteminde rakipler gibi “ön kamera, arka kamera, sensörler ve ahize” yer alıyor. 40W gücünde çok hızlı şarj desteğiyle gelen telefon, burada güvenlik için 15 katmanlı bir koruma taşıyor. Gücünü resmi olarak tanıtılan 7nm Kirin 980 işlemciden alan Honor Magic 2, gelişmiş yapay zeka özelliklerine de sahip olacak deniyor. Bu yapay zeka özelliklerinin sürgülü yapı üzerine kurulacağı söyleniyor. Ayrıca sürgülü kamera sistemi için birçok yeni ekran üstü kaydırma hareketlerinin de geliştirildiği belirtiliyor.

Honor Magic 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic 2 seri üretime girdi

Belki de yapılan açıklamanın en önemli detayı bu. Seri üretime girdiği için yakın zamanda gerçek olarak tanıtılacağı ve satışa çıkacağı belirtilen Magic 2, merakla bekleniyor. Yeni dönemde akıllı telefonlar kesin olarak çok daha güzel görünüyor.

İlgili Video

Lenovo’nun sürgülü kamera sistemine sahip yeni telefonu