reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 9

Beş arka kameralı Nokia 9’u bekleyenlere çok kötü haber

HMD Global‘in beş arka kameralı telefonu Nokia 9 son dönemde çok merak ediliyor. Modelin çıkışı içinse çok kötü bir haberimiz var.

Nokia 9, direkt olarak kamera sistemiyle gündeme gelen bir amiral gemisi akıllı telefon. Arkasında beşli bir kamera kurulumu taşıyacak denilen telefon, Zeiss imzalı bu kameralar ile büyük merak uyandırıyor. Geçen gün çentiksiz ön paneli ortaya çıkan model, yeni bilgilere göre hiç de yakın bir zamanda gelmiyor. Özellikle kamera tarafında hazır olmadığı belirtilen Nokia 9, 2019 Şubat ayından önce kesinlikle lanse edilmeyecek deniyor. Daha önce 2018 bitmeden tanıtılacağı söylenen model, henüz büyük çıkışa hazır değil gibi duruyor. Bu da elbette modeli bekleyenler için hiç ama hiç iyi durmuyor. Firma içerisinde A1 Plus kod adıyla geliştirilen modelin, gücünü Snapdragon 845‘ten alacağını söyleniyor. 2019’da kalacağı için Snapdragon 855 gelme ihtimali de bulunan cihaz için, ekrana entegre parmak izi sensörüne de sahip olacak deniyor.

Nokia 9

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 9 ile tanışmak için daha çok bekleyeceğiz

Bir akıllı telefonun tam olarak hazır olmadan çıkması elbette iyi bir şey değil. Ancak yine de bu durum telefonu merak edenleri oldukça üzüyor. Yine de beş arka kameralı bir telefonun yolda olması heyecan veriyor.

İlginizi Çekebilir

General Mobile’ın kamera konusunda iddialı yeni telefonu