reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Sadece iki gün kaldı; işte Apple’ın tanıtacağı yeni ürünlerden çok ilginç son dakika bilgileri

Teknoloji devi Apple, 12 Eylül etkinliğine hazırlanıyor. Firma ile beraber analistler de bilgi toplamaya devam ediyor. İşte yeni tanıtılacak ürünler hakkında son bilgiler;

Apple, 12 Eylül etkinliği kapsamında sadece 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XS, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XS Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XC modellerini tanıtmayacak. Firma aynı zamanda başka ürünler de görücüye çıkaracak. İşte bu konuda son raporunu yayımlayan ünlü analist Ming-Chi Kuo, merak edilen ürünler hakkında önemli son dakika bilgileri veriyor. Burada ilk olarak yeni iPad Pro‘lar karşımıza çıkıyor. TruDepth kamera sistemiyle Face ID üzerinden yüz tanıyabilecek tabletler, ince çerçeveleriyle öne çıkacak deniyor. Çok ilginç olarak Lightning portu yerine USB-C portuyla ile gelecek tabletler, 18W USB-C şarj cihazını da beraberinde getirecek. Üzücü şekilde yeni iPhone modellerinin kutusunda ise yavaş 5W şarj cihazı yer alacak. Yani hızlı şarj için kişiler yine ekstra ödeme yapmak zorunda kalacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ayrıca etkinlik kapsamında uygun fiyatlı MacBook modeli de tanıtılacak. Touch ID ile parmak izi okuyabilecek dizüstü, satışların artmasına yardımcı olacak. Etkinlik kapsamında Apple Watch Series 4 akıllı saatler de geliyor. Büyüyen ekranları ve incelen çerçeveleriyle fark yaratacak ürünler, tüm ailede seramik arka plan taşıyacak deniyor. Buna ek olarak modellerde kalp kasının ve sinirsel iletim sisteminin çalışmasını incelemek üzere kalpte meydana gelen elektriksel faaliyetin kaydedilmesine imkan tanıyan elektrokardiyografi (EGC) sistemi bulunacak. Yani nabız konusunda gerçek anlamda sınıf atlanacak.

Apple

Apple’dan başka neler geliyor?

Yine Ming-Chi Kuo‘ya göre yeni AirPods 2 modeli de etkinlik kapsamında lanse edilecek ürünler arasında yer alıyor. Buna ek olarak uzun zamandır beklenen AirPower‘ın da satışa sunulacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’den çok gelişmiş kulaklık