reklamı kapat

POPÜLER

Apple iphone

Apple, yeni “iPhone, iPad ve Watch” modellerini tanıtacağı tarihi açıkladı

Teknoloji devi Apple, dakikalar önce başta 2018 iPhone modelleri olmak üzere yeni donanımlarını tanıtacağı tarihi açıkladı.

Resmi olarak yapılan paylaşıma göre Apple, yeni donanımlarını 12 Eylül tarihinde lanse ediyor. Apple Park’ta yapılacak etkinlikte tanıtılacak ürünlerin başında elbette yeni iPhone modelleri geliyor. Biliyorsunuz firmadan üç yeni iPhone geliyor. Burada karşımıza 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone modelleri çıkıyor. Buna ek olarak Face ID üzerinden yüz tanıyabilecek çerçevesiz iki yeni iPad Pro modeli de yolda bulunuyor. Ayrıca firmanın daha büyük ekranlı Apple Watch Series 4 ailesini de görücüye çıkarması bekleniyor. Bunu haricinde uygun fiyatlı bir MacBook modeli de olası yeni ürünler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iphone

Apple’ın 2018 iPhone modelleri kaça satılacak?

Baktığımız zaman ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone ise 600-700 dolar seviyesinde raflardaki yerini alıyor. Modellerin iPhone 11, iPhone 11 Plus, iPhone 9 ya da iPhone XS, iPhone XS Plus, iPhone (2018) şeklinde isimlendirilmesi bekleniyor. 14 Eylül tarihinde ise ön siparişe açılacak telefonlar, 21 Eylül tarihinde ise dağıtıma çıkacak deniyor. Modellerin Türkiye’de satışı ise ekim ayında olacak gibi görünüyor.

İlgili Video

Firmanın son reklamlarından