reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 4

Yeni Apple Watch Series 4’ü gözler önüne seren konsept video [İzle]

Teknoloji devi Apple, 12 Eylül tarihinde yeni iPhone, Watch ve iPad modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Hazırlanan bir konsept ise özellikle yeni Watch Series 4‘e yakından bakış attırıyor.

12 Eylül tarihli Apple Park etkinliğinde ilk olarak üç yeni iPhone ve iki yeni iPad geliyor. Telefon tarafında karşımıza 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone modelleri çıkıyor. Tablet tarafında ise Face ID üzerinden yüz tanıyabilecek iki yeni iPad Pro yolda bulunuyor. Ayrıca büyüyen ekranıyla fark yaratan Watch Series 4 ailesi de geliyor. Apple’ın hatası sayesinde erkenden ortaya çıkan saat, hazırlanan konsept tasarımla da adeta hayat buluyor. EverythingApplePro kanalı tarafından hazırlan konsept, bizi neyin beklediğini gözler önüne seriyor. Daha büyük ekranıyla fark yaratan model, Series 3 ile aynı görünüyor. Çok ufak farklara sahip modelin, köşeli değil yuvarlatılmış köşelere sahip bir ekran taşıdığı belirtiliyor. Yerini alacağı model ile aynı kalınlıkta olduğu gösterilen Series 4, altın rengiyle oldukça dikkat çekiyor. Videoda yeni saate ek olarak altın iPhone XS de gözler önüne seriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın 2018 iPhone modellerinin fiyat tahmini değişmiyor

Baktığımız zaman ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone ise 600-700 dolar seviyesinde raflardaki yerini alıyor. Modellerin artık iPhone XS, iPhone XS Plus, iPhone (2018) şeklinde isimlendirilmesi bekleniyor. 14 Eylül tarihinde ise ön siparişe açılacak telefonlar, 21 Eylül tarihinde ise dağıtıma çıkacak deniyor. Modellerin Türkiye’de satışı ise ekim ayında olacak gibi görünüyor.