reklamı kapat

POPÜLER

Apple 2018 iPad Pro

Apple’ın yeni iPad Pro modellerinden merak uyandıran ilginç detay

Teknoloji devi Apple, biliyorsunuz aylardır yüz tanıyabilen yeni iPad Pro modelleriyle gündeme geliyor. Eylül ayında tanıtılacak modeller için ilginç bilgiler var.

Yeni iPad Pro modelleri, kesin olarak FaceID yüz tanıma teknolojisi üzerine kuruluyor. Bu sayede çerçevesiz yapıyı benimseyecek aile, iki farklı modelden oluşuyor. Burada 11 inç ve 12,9 inç ekran boyutlarının karşımıza çıkacağı söyleniyor. Yeni yapılan bir sızıntı ise 11 inç model için hazırlanan bir kılıfı gözler önüne seriyor. Bu kılıfın en çok dikkat çeken detayı ise arkada yer alan geniş boşluk oluyor. Daha önce de duyduğumuz bu boşluk, Smart Connector bağlantısı için bırakılmış olabilir deniyor. Mevcut iPad Pro modellerinin Smart Connector bağlantısı yan tarafında yer alıyor. İlginç olarak sızan kılıfın da yan tarafında bu bağlantı için konulmuş bir boşluk bulunuyor. İşte bu yüzde yeni boşluğun tamamen farklı bir amaç için olabileceği de konuşuluyor. Burada büyük bir belirsizlik karşımızda bulunuyor.

Apple 2018 iPad Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad Pro’lara ek olarak 2018 iPhone ailesini tekrar hatırlarsak

Artık herkesin bildiği üzere Apple‘dan kesin olarak üç yeni telefon geliyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor.

İlginizi çekebilir

Şirketin A11 Bionic işlemci odaklı en son reklamlarından