reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9’un üretim sürecini gösteren etkileyici video [İzle]

Samsung‘un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note 9, oldukça dikkat çekiyor. Peki bu model tam olarak nasıl üretiliyor? İşte bunu gözler önüne seren video;

Note ailesinin en son üyesi Samsung Galaxy Note 9, firmanın mobil tarafta ulaştığı son noktayı gözler önüne seriyor. Hem performans hem de tasarım konusunda sınırları zorlayan model, gündemden düşmüyor. Bugün telefonu karşımıza getiren konu ise hakkında yayımlanan resmi video. Samsung’dan gelen yukarıda izleyebileceğiniz bu video, modelin üretim sürecine kısa da olsa bakış atmamıza imkan tanıyor. Robotların aktif olarak yer aldığı üretim süreci, gerçekten etkileyici görünüyor. Üretimi kendi tesislerinde yürüten ve en iyi cihazları / robotları kullanan firma, Çin’e bağımlılığı en az isimler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9’un detaylarına tekrardan bakarsak

Gücünü satıldığı yere göre Exynos 9810 ya da Snapdragon 845‘ten alan telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 512 GB depolama ile geliyor. Arkasında Galaxy S9+ ile birebir aynı çift lensli 12 megapiksel kamera sistemi yer alan Note 9, burada bir geniş bir de zoom lens sunuyor. Modelin önünde ise 8 megapiksel çözünürlükte F1.7 diyaframa ve 1/3.6 inç sensöre sahip bir kamera yer alıyor. Telefon hatırlatmak adına Türkiye’de 128 GB depolama ve 6 GB RAM için 6.499 TL, 512 GB depolama ve 8 GB RAM içinse 7.499 TL fiyat etiketiyle satılıyor.