reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPad Apple Store

Apple Store’da korkutan iPad patlaması!

Teknoloji devi Apple, bugün çok sık karşımıza çıkmayan beklenmedik bir olay ile gündeme geldi. Bir Apple Store içerisinde iPad patladı.

Bahsettiğimiz olay bugün Hollanda‘nın başkenti Amsterdam‘da meydana geldi. Yerel kaynaklardan gelen bilgiye şehirdeki Apple Store içerisinde bir iPad patladı. Pil kaynaklı meydana gelen patlama ile kimsenin yara almadığı ancak delinen pilden çıkan zehirli duman nedeniyle mağazanın boşaltıldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Patlama sonucunda kimsenin yararlanmadığı ya da yangın çıkmadığı belirtilirken, sadece dumandan ciddi şekilde etkilenen personellerin olduğu söyleniyor. Bu olayın tam olarak nasıl gerçekleştiği hakkında da henüz bir açıklama bulunmuyor. Fakat buna benzer olaylar ile daha önce de gündeme gelen Apple, süreç hakkında soruşturma açıldığını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple iPad Apple Store

Olay yerinden ilk görüntü

Apple’dan eylül ayında üç yeni iPhone geliyor; işte tüm detaylar;

Hatırlamak adına OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, çok merak edilen dev OLED ekranlı iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone yolda bulunuyor. Modellerin iPhone 11, iPhone 11 Plus, iPhone 9 ya da iPhone XS, iPhone XS Plus, iPhone (2018) şeklinde isimlendirilmesi bekleniyor. Tasarımsal olarak iPhone X’un çizgisini devam ettirecek modeller, fiyat tarafında da detaylanmış durumda. Buna göre ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone 9 ise 600-700 dolar seviyesinde raflardaki yerini alacak. Yeni ailenin Türkiye fiyatı ise en az 5 bin TL‘den başlayacak.

İlgili Video

Firmanın gelişmiş geri dönüşüm robotu