reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone X iOS 12.1
Apple iPhone X iOS 12.1

iOS 12.1’e geçince “patlayan” iPhone X gündemde

Teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz yıl tanıttığı amiral gemisi iPhone X, oldukça kötü bir patlama haberiyle gündemde. İşte detaylar;

Teknoloji dünyasına bomba gibi düşen son habere göre iOS 12.1’e güncellenen bir iPhone X patlayarak kullanılmaz hale geldi. iOS 12.1’e güncelleme sonrasında bu hale geldiği belirtilen telefon, görebileceğiniz üzere oldukça kötü bir zarar almış durumda. Konu hakkında bir açıklama yapan Apple, böyle bir durumu hiç beklemediklerini ve sorunu araştıracaklarını açıklıyor. Telefonun sahibi Rahel Mohamad, cihazı standart şarj aletiyle kullandığını belirtiyor. Genelde bu tarz patlama haberleri üçüncü parti pil / şarj cihazı kullanıldığı zaman meydana geliyor. Ancak bu olayda öyle bir durum söz konusu değil deniyor.

Apple iPhone X iOS 12.1
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone X çok önemli bir telefon

Apple’ın milyonlarca sattığı telefon, daha önce hiç bu tarz bir konuyla gündeme gelmemişti. Bu arada henüz diğer kullanıcıların endişe edeceği bir durum yok. Çünkü iOS 12.1’e sorunsuz olarak geçen ve telefonlarının günlerdir sorunsuz olarak kullanan milyonlar bulunuyor. Bu tarz durumlarda herkesin aklına ilk olarak Samsung Galaxy Note 7 geliyor. Galaxy Note 7, tam anlamıyla akıllı telefon dünyasının en talihsiz modeli konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Dört arka kameralı Samsung Galaxy A9