reklamı kapat

POPÜLER

Apple iphone 6
Apple iphone 6

11 yaşındaki çocuğun elinde patlayan iPhone 6 gündemde!

15 Temmuz 2019

Teknoloji devi Apple, 11 yaşındaki çocuğun elinde patlayan iPhone 6 modelini inceleme altına aldığını duyurdu. Ortada gerçekten kötü bir durum bulunuyor.

2014 yılında satışa sunulan iPhone 6, çok uzun zamandır hayatımızda yer alıyor. Uzun süre boyunca kolaylıkla bükülebilen / yamulabilen gövdesiyle gündeme gelen telefon, bu sefer çok duymadığımız bir patlama haberiyle karşımızda. Gelen bilgilere göre ABD’de yaşayan 11 yaşındaki Kayla Ramos, kısa süre önce çok kötü bir deneyim yaşamış. Telefonun elindeyken bir anda patladığını ve alev aldığını belirten Ramos, olay sonrasında cihazın yatağa düştüğünü ve burada bir delik açtığını aktarıyor. Neyse ki süreçte kendisine bir zarar gelmeyen Ramos, sahibi olduğu iPhone 6 modelini genellikle YouTube videoları izlemek için kullandığını belirtiyor. Bu kötü durumu incelemeye aldığı söylenen Apple, Ramos‘a yeni bir telefon gönderecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu iPhone 6 haberi sonrasında akla yine ilk olarak Samsung Galaxy note 7 geldi

Hatırlarsınız Samsung Galaxy Note 7 pildeki bir sorun nedeniyle yüzlerce kişinin eline patlamış ve çok ciddi sorunlar doğurmuştu. Firmanın yenilenmiş versiyonda da sorun çıkınca toplamak zorunda kaldığı telefon, unutulmayacak teknoloji felaketleri arasında başı çekiyor. Zaman zaman birçok cihaz patlama haberleriyle gündeme geliyor. Bunların en büyük nedeni orijinal olmayan pil ve şarj cihazından kaynaklanıyor. Kayla Ramos olayında da benzer bir durumun olabileceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Yakında gelecek Galaxy Note 10