reklamı kapat

POPÜLER

Honor 9X 9X Pro

Honor 9X tasarımını gözler önüne seren resmi paylaşım

Merak edilen akıllı telefon modelleri Honor 9X ve 9X Pro için firma tarafından resmi bir paylaşım yapıldı. Bununla cihazların arka tasarımı karşımıza çıktı.

Resmi olarak 23 Temmuz tarihinde tanıtılacak Honor 9X ve 9X Pro, çentiksiz ve deliksiz bir tasarım üzerine kuruluyor. Bunu gövdeden çıkan motorlu ön kamera ile elde edecek akıllı telefonlar, böylelikle ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Ortak olarak “orta üst” seviyeye yerleşecek modellerin, şimdi ise arka tasarımları karşımıza çıktı. Firmanın resmi olarak paylaştığı yukarıda görebileceğiniz yeni görsel, yine göz alıcı ışık oyunlarına sahip bir arka bölümün tercih edildiğini gösteriyor. Honor’un başka telefonlarında da kullandığı bu bölüm, özel bir işleme / üretim tekniğiyle hayat buluyor ve gerçekten çok güzel görünüyor. Üçlü arka kamerası sol tarafa dikey olarak yerleştirilen telefonların, parmak izi sensörünü yan tarafta taşıdığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yani ekrana entegre bir çözüm kullanılmıyor.

Daha önce ortaya çıktığı kadarıyla Honor 9X bu özelliklerle geliyor:

Telefonda 6,59 inç 2340×1080 piksel 19.5:9 LCD ekran yer alıyor. Gücünü 7 nm Kirin 810 işlemciden alan telefonun önünde 20 megapiksel kamera yer alıyor. Arkada ise 24 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel derinlik olmak üzere üçlü kurulum karşımıza çıkıyor. 4.000 mAh pili bulunan telefonda 10W hızlı şarj sistemi bulunuyor. Cihaz kutusunda Android Pie ile çıkıyor. Modelin en üstte 8 GB RAM + 256 GB depolama sunduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 9X Pro bu özellikler geliyor:

Telefonda 9X gibi 6,59 inç 2340×1080 piksel 19.5:9 LCD ekran yer alıyor. Gücünü 7 nm Kirin 810 işlemciden alan telefonun önünde 20 megapiksel kamera yer alıyor. Arkada ise 48 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel derinlik olmak üzere üçlü kurulum bizleri karşılıyor. Yine 9X gibi 4.000 mAh pili bulunan telefonda 22.5W hızlı şarj sistemi bulunuyor. Cihaz kutusunda Android Pie ile çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni tanıtılan modellerden Xiaomi Mi CC9