reklamı kapat

POPÜLER

Honor 9X ve 9X Pro
Honor 9X ve 9X Pro

Honor 9X ve 9X Pro tasarımı ortaya çıktı

Merak edilen akıllı telefon modelleri Honor 9X ve 9X Pro için sağlam bir kaynaktan tasarıma yönelik önemli bir sızıntı yapıldı.

Resmi olarak 23 Temmuz tarihinde gelecek Honor 9X ve 9X Pro, @Evleaks’in son paylaşımına göre çentiksiz ve deliksiz bir tasarım üzerine kuruluyor. Bunu gövdeden çıkan motorlu ön kamera ile elde edecek akıllı telefonlar, bu açıdan nispeten ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Aşağıdaki çizimde çerçeveleri olması gerekenden biraz daha kalın görünen telefonlar, yine de tasarımsal olarak kullanıcıları pişman etmeyecek gibi duruyor. Ortak olarak “orta üst” seviyeye yerleşecek modellerin, Türkiye’de satışı hakkında halen kesin bilgiler bulunmuyor. 8X ailesinin Türkiye’de satan firmanın bu yeni modelleri de getireceği tahmin ediliyor. Firmanın yeni aileyi Çin dışına çıkarmayacağı yönünde de bilgiler geliyor.

Honor 9X ve 9X Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 9X ve 9x Pro için şu detaylar bekleniyor

Pro 6,5 ya da 6,7 inç bir OLED ekran üzerine kuruluyor ve gücünü kesin olarak 7 nm Kirin 810 işlemciden alıyor. Ön kamerası 25 megapiksel olan model, 4.000 mAh taşıyor ve arkasında dörtlü kamera bulunuyor. Burada 48 megapiksel ana + 2 megapiksel derinlik + 2 megapiksel makro + 8 megapiksel ultra geniş açı kurulumu yer alıyor. 20W hızlı şarj desteğiyle yolda olduğu belirtilen cihazın, parmak izi sensörünü ekranına entegre etmesi bekleniyor.

6,5 ya da 6,7 inç arası bir LCD ekrana sahip olacak denilen telefonun, gücünü 7 nm Kirin 810 işlemciden alacağı söyleniyor. Arkasında üçlü kamera yer alacak cihaz, burada 24 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik sensörü taşıyor. 3.750 mAh seviyesinde pilinin olacağı söylenen telefon, kutusundan Android Pie ile çıkacak açıklaması yapılıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Xiaomi Mi CC9