reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Andromeda

Gizemli katlanabilir cihaz Microsoft Andromeda için çıkışa yönelik heyecan veren bilgiler

Gizemli mobil cihaz Microsoft Andromeda, uzun süredir gündeme geliyor. Peki bu katlanabilir yapıdaki model tam olarak ne zaman tanıtılacak? Burada güzel bir haberimiz var.

Üzerinde yaklaşık iki yıldır çalışıldığı bilinen Microsoft Andromeda, mobil ile bilgisayar arasındaki çizgiyi ortadan kaldırıyor şeklinde tanımlanıyor. Hazırlanan yukarıdaki konsept tasarımlarda görebileceğiniz gibi ortadan menteşe ile bağlı çift ekrana ya da direkt olarak katlanabilir bir ekrana sahip olacağı belirtilen cihaz, her zaman taşınabilecek bir seçenek olarak geçiyor. Bazı kaynaklarda direkt olarak katlanabilir akıllı telefon olarak da geçen model, gelen son bilgilere göre 2019 içerisinde resmi olarak karşımıza çıkacak. Daha önce de 2019’da çıkacağı söylenen model, artık bu bilgiyi daha somut yerlerden kazanıyor. Bu da konsept hali oldukça heyecan veren cihaz için merakı artırıyor. Genel olarak telefon, tablet ve dizüstü arasında ilginç bir denge kuracak model,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Andromeda yeni dönemde başarılı olabilir

Ancak model hakkında şu an hiçbir teknik detay ortada bulunmuyor. Windows işletim sistemi üzerine kurulacağı belirtilen cihaz, firmanın Surface modelleri göz önüne alındığı zaman büyük merak uyandırıyor. Surface ürün gamıyla donanım tarafında da ne kadar güçlü olabileceğini gösteren yazılım devi, bu tarafa çok büyük önem veriyor.

İlgili Video

Huawei Mate 20 ailesi