reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Andromeda
Microsoft Andromeda
Microsoft Andromeda
Microsoft Andromeda
Microsoft Andromeda
Microsoft Andromeda

Gizemli ürün Microsoft Andromeda hakkında resmi ağızdan önemli açıklama

Gizemli mobil cihaz Microsoft Andromeda, çok uzun zamandır gündeme geliyor. Merak edilen cihaz için heyecanı Panos Panay daha da artıyor.

Microsoft Andromeda, genellikle sızıntılar ve patentler üzerinden gündeme gelen bir cihaz. Üzerinde yaklaşık iki yıldır çalışıldığı bilinen ürün, mobil ile bilgisayar arasındaki çizgiyi ortadan kaldırıyor şeklinde tanımlanıyor. Hazırlanan yukarıdaki konsept tasarımda görebileceğiniz gibi ortadan menteşe ile bağlı çift ekrana ya da direkt olarak katlanabilir bir ekrana sahip olacağı belirtilen cihaz, her zaman taşınabilecek bir seçenek olarak geçiyor. Resmi olarak 2019 yılında çıkabileceği söylenen cihaz, telefon, tablet ve dizüstü arasında ilginç bir denge kuracak izlenimi yaratıyor. İşte bunun hakkında konuşan şirketin donanım tarafındaki en önemli ismi Panos Panay, isim vermiyor ancak cihazı ” kesinlikle benim bebeğim” olarak nitelendiriyor. Yazılım ve donanım tam olarak istenilen seviyeye gelmeden çıkarılmayacağı söylenen en portatif Surface, gerçekten planlar dahilinde bulunuyor. Panos Panay, gelecekte firmadan yeni form faktörlerine sahip birçok cihazın geleceğini açıkça söylüyor. Burada çok daha farklı başka modellerin de karşımıza çıkma ihtimali bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Andromeda çok merak ediliyor

Ancak halen cihazın ne zaman çıkacağı ya da kaça satılacağı gibi detaylar bilinmiyor. Ancak yukarıda da dediğimiz gibi 2019 yılı oldukça mantıklı duruyor. Çünkü 2019’da katlanabilir ekranlı akıllı telefon dönemin başlıyor. Kişsel bilgisayarların da bu forma bürünmesi çok uzak durmuyor.

İlgili Video

En yeni Surface Pro modeli