reklamı kapat

POPÜLER

Gavin Free ve Megan Turney

Ünlü YouTuber Gavin Free ve Megan Turney’e evlerinde silahlı saldırı şoku

YouTube’da paylaştıkları videolarla ün kazanan kazanan Gavin Free ve kız arkadaşı Megan Turney sorunlu bir hayranın saldırısıyla sarsıldığı ortaya çıktı. Herkesi şaşkına çeviren saldırganın Christopher Giles isimli hayran olduğu açıklandı.

Aslına bakarsanız bu talihsiz olay 26 Ocak’ta gerçekleşti fakat Gavin Free ve Meg Turney’nin saldırıya uğradığı daha yeni gün yüzüne çıktı. Austin polisi tarafından paylaşılan ilk detaylar Christopher Giles‘in sık sık videolarını izlediği Meg Turney’i takıntı haline getirdiğine işaret ediyor. Bu takıntı sonucunda New Mexico’dan Teksas’a kadar 700 millik yolu katediyor. 26 Ocak gecesi sabaha karşı 4’te çiftin evine izinsiz şekilde giriyor. Saldırganın tam olarak neyi amaçladığı bilinmiyor fakat Giles’a ait kayıtlar ise nefretinin Gavin Free’ye yöneldiğini gösteriyor.

Polisle çatışmaya girdi

Gavin Free ve Meg Turney’nin saldırganla yüzleşmemek için yatak odalarında saklanmayı tercih edildiği biliniyor. İkili hızlı bir şekide polisi aramayı başarıyor. Ekip aracının aramadan tam dört dakika sonra olay yerine geldiği ve durumu fark eden Christopher Giles’in de kaçmaya çalıştığı ifade ediliyor. Kaçış sırasında polise ateş açan saldırganın çatışma sırasında hayatını kaybettiği anlaşılıyor.

Austin polisi tarafından yalnız ve sorunlu olarak tanımlanan Christopher Giles’in saldırısı hakkındaki soruşturma ise devam ediyor. Bu sebeple Gavin Free ve Meg Turney yaşananlar hakkında yorum yapmamayı tercih etti.

YORUMLAR