reklamı kapat

POPÜLER

The Way Back

Batman sonrası Ben Affleck’in ilk filmi: The Way Back [Video]

DC sinema evreninden ayrılık kararı alan Ben Affleck’in Batman sonrası ilk işi olan The Way Back filminden ilk fragman gün yüzüne çıktı. Bizleri nasıl bir film bekliyor?

Son olarak adını The Batman söylentileriyle andığımız Ben Affleck verdiği kısa aranın ardından beyaz perdeye geri dönüyor. Batman’i geride bırakmasına rağmen Warner Bros. stüdyolarıyla ortaklığı devam ediyor. Başarılı oyuncu 2016 senesinde The Accountant filminde çalıştığı Gavin O’Connor ile yeniden bir araya geliyor. The Way Back filminde hikayenin ana kahramanı olan Jack Cunningham karakterine hayat veriyor. Lise döneminde basketbol takımının yıldızı olan Jack Cunningham hayatındaki zorluklara karşı mücadele veriyor. En büyük sorunu ise alkol bağımlılığı. Hayatı onu tüketen bir rutine girdiği dönemde eski lisesinden basketbol takımının başına geçmesi için teklif alıyor. Kötü durumdaki takımla yeni bir amaç kazansa da, alkol bağımlılığı ve yalnızlık hissi hayatını zorlaştırıyor gibi görünüyor. Filmde Ben Affleck’in yanı sıra Janina Gavankar, Hayes MacArthur, Rachael Carpani, T.K. Carter, Lukas Gage ve Caleb Thomas gibi isimler rol alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Way Back fragmanı

Fragmanda Jack Cunningham gündelik zorluklar ve alkol arasında gidip gelirken çevresindekilerin onun için endişelendiğini görüyoruz. Basketbol takımının başına geçmesi ona yeni bir amaç veriyor fakat bu amaç onu alkolden uzaklaştırmıyor. Aksine onun sarhoş halde başkaları tarafından taşınmasına veya düşerek kendini yaralamasına şahit oluyoruz. Öte yandan basketboldaki rakipleri de takımını pek ciddiye almıyor hatta aşağılıyor gibi görünüyor.

Gavin O’Connor tarafından yönetilen The Way Back filmi filminin Amerika’da 6 Mart 2020‘de vizyona girmesi bekleniyor. Bu yapım ülkemizde gösterime girecek mi, bilmiyoruz. Fakat paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.