reklamı kapat

POPÜLER

6 Underground

İtalya’yı alt üst eden Ryan Reynolds’lı 6 Underground fragmanı [Video]

Başrolünü Ryan Reynolds’ın üstlendiği Netflix filmi 6 Underground yeni fragmanıyla boy gösteriyor. Yönetmenliğini Michael Bay’in üstlendiği film bu sefer İtalya’yı alt üst ediyor.

Ryan Reynolds ve Michael Bay ikilisini buluşturan 6 Underground’ın duyurusunu aylar önce sizlerle paylaşmıştık. Aksiyon dolu olacağı daha en başından belli olan filmin senaristliği Deadpool, Zombieland gibi işleriyle yanıtığımız Rhett Reese ve Paul Wernick ikilisi üstleniyor. Son zamanlarda hızlı bir çıkış yakalayan Ryan Reynolds’a Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Corey Hawkins ve Ben Hardy gibi isimler eşlik ediyor. Daha önce paylaşılan detaylar sayesinde biliyoruz ki filmde milyarder bir grup insan dünyadaki varlıklarını siliyor. Herkes onları ölü zannederken, birlikte kahramanlığa soyunuyorlar. Dünyaya zararı dokunduğunu düşündükleri insanları ortadan kaldırmaya başlıyorlar. Üstelik bu tercihlerinin getirdiği özgürlükten de çok keyif alıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 Underground ve İtalya’da kaos

İlk fragmanda milyarderlerle tanışma fırsatı bulmuştuk. Yeni fragman farklı bir tarzda karşımıza çıkıyor. İkinci fragman İtalya’nın turizm tanıtımı gibi başlıyor. Ardından kahramanlarımızın yaşadığı kovalamaca doğrultusunda İtalya’daki sanat eserlerine bir bir zarar vermeye başlıyor. Elbette bu zarar bilinçli şekilde verilmiyor fakat kovalamacanın yarattığı bir zarar oluyor. Müze içindeki kovalamaca sahnesi kahramanlarımızın neredeyse Davut heykeline çarpmasıyla son buluyor. Son anda duran araç içinde herkes rahat bir nefes alıyor.

6 Underground filmi 13 Aralık Cuma günü Netflix’te izleyici karşısına çıkacak. Aksiyon dolu yeni fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.