reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon tanıtımı yayın tarihi hakkında ipucu veriyor [Video]

Heyecanla beklediğimiz Stranger Things 3. sezon çekimleri başladı. Ancak Netflix bir tanıtım videosu yayınlamak için bizi bekletmek istememiş olacak ki sezonun ilk videosu bizlerle buluşuyor.

Advertisement

Netflix‘in en popüler dizilerinden Stranger Things 3. sezon bölümleri için hazırlıklarına devam ediyor. Hawkins’i bir kez daha ziyaret edeceğimiz dizi için adam akıllı ilk tanıtım videosu ise paylaşıldı. Ancak bu video içeriği olduğu gibi önümüze sunmak yerine sadece bazı küçük ipuçları veriyor. Dizinin bizimle paylaştığı ilk tanıtım bir alışveriş merkezinin reklamı oluyor. Starcourt Mall’un Hawkins’e geldiğini müjdeleyen reklam, Hawkins için yeni bir dönemin açıldığını da vurguluyor. Artık hemen her markanın yer aldığı bir yer haline gelen Hawkins’te hayranların en sevdiği karakterlerden olan Steve de kendine bir iş bulmuş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon yayın tarihi için ipucu

Videonun sonunda Scoops Ahoy dondurmacı dükkanında Steve’i (Joe Kerry) görüyoruz. Aynı zamanda Maya Hawke’in canlandıracağı yeni karakter Robin’i de görme şansı elde ediyoruz. İkili beraber dondurmacı dükkanında çalışacağına göre, Robin’in ekibe hızla dahil olacağı belli gibi. Nancy’nin Steve’i bırakmasından sonra ikili arasında yeni bir romantik ilişki de bizi bekliyor sanki.

Hatırlarsanız üçüncü sezonun bıraktığımız noktanın 1 sene sonrasında hikayeyi başlatacağını daha önceden biliyorduk. Bu sezonun karakterler arasındaki ilişkiye daha fazla ağırlık vereceği ve yavaş yavaş ergenliğe giren esas ekibimizin yaşayacağı sorunları göreceğimiz de söylenmişti. Bu sezon Steve’i de daha büyük bir rolün beklediği müjdelenmişti. Ne yazık ki ilk tanıtımdan bunların hepsini çıkarmak mümkün değil, ancak ilk iki sezona kıyasla farklı bir hava sunduğu kesin. Tabii bizi yeni düşmanların beklediği de belirtilmişti.

Kısa tanıtımın sonunda ise alışveriş merkezi Starcourt Mall’un gelecek yaz ayında açılacağı belirtilmiş. Bu da dizinin 2019 yazında geri dönüş yapacağı anlamına geliyor. Şimdiden sabırsızlanıyoruz diyebiliriz.