reklamı kapat

POPÜLER

Avengers

İnternet sitesinden Avengers hayranlarına büyük teklif

Avengers Endgame filminin izleyici karşısına çıkması için geri sayım devam ederken bir internet sitesi enteresan teklifiyle ön plana çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni aslında tam 21 filminden oluşan devasa bir dünya. 2008 senesinde başlayan macera 2019 yılında Avengers Endgame ile büyük bir değişim yaşayacak. Heyecan dolu bekleyiş devam ederken CableTV internet sitesi Marvel hayranlarına büyük bir teklifte bulunuyor. Avengers Endgame vizyona girene kadar Marvel Sinematik Evreni’nde geçen 20 filmi arka arkaya izleyenlere 1000 dolar teklif ediyor!

Marvel izleyicilerinin rüya işi olarak da tanımlayabileceğimiz bu iş temelde oldukça basit. 2008’den bu yana çıkan tüm MCU filmlerinin izlenmesi gerekiyor. Fakat bu sürece hala vizyonda olan Captain Marvel dahil değil. Başvurusu kabul edilenler 40 saat süren 20 filmi seyrettikten sonra 1000 dolarlık ödüle hak kazanıyor. Bu da film başına 50 dolar gibi bir ödeme alındığı anlamına geliyor. Para ödülünün yanında tüm filmlerin Blu-ray versiyonları, Captain Americalı patlamış mısır makinesi, sonsuzluk eldiveni şeklinde kupa, Iron Man battaniyesi ve 100 dolarlık hediye çeki de hediyeler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşin üzücü yanı bu rüya işin sahibi olabilmek için Amerikan vatandaşı olmak gerekiyor. Yani ABD dışında yaşayan Marvel hayranlarının bu güzel fırsatı değerlendirme imkanı olmayacak. Yine de bir internet sitesinin 20 filmi arka arkaya seyretmek için 1000 dolar önermesi gerçekten inanılmaz.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı