reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3 sonrası gelen John Wick 4 onayı

John Wick 4 bekleyenlere tarihli müjde!

John Wick 3 sonrası kesintisiz aksiyona doyamayanlardansanız müjde! John Wick 4 onayı aldı, hem de vizyon tarihiyle beraber.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı dizinin John Wick 3 filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


John Wick 3 incelememizde de biraz çıtlatmıştık ancak John Wick 4 onayının alınacağına emindik! Nitekim beklediğimiz haber de vizyona çıkışının üzerinden çok geçmeden geldi. 17 Mayıs‘ta vizyon macerası başlayan John Wick 3’ün ardından birkaç gün içinde John Wick 4 onayının alındığını hayranlara müjdeledi. Üstelik onayın alınmasıyla da sınırlı kalınmamış. Bu duyuru doğrudan, net bir vizyon tarihini içeriyor. Keanu Reeves, yargı dağıtmak için 21 Mayıs 2021‘de beyaz perdeye geri dönüyor. Üstelik bu kez yalnız da değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 4 ile intikam zamanı

Peki yeni filmde bizi neler bekliyor? Bildiğiniz gibi 3. filmin sonunda Winston bize ihanet etmiş ve Yüksek Şura’ya sadakatini kanıtlamak için bizi Continental çatısından aşağı atmıştı. Ancak macera orada sonlanmadı. Çünkü Yüksek Şura’ya “haddini bildirmek” için yanıp tutuşan Bowery King, Wick’i adeta yerden kazıdı. Dördüncü film, üçüncü film gibi doğrudan final sahnesinden başlar mı bilemiyoruz ancak John Wick’in iyileşmek için zamana ihtiyacı olduğu kesin. Winston’ın bu ilginç hamlesinin ardından ise beklenmedik bir plan da çıkabilir.

Wick ise şimdi başladığı yere dönmüş durumda. Çarkın yeniden bir parçası haline gelen kahramanımız, kendini bu düzenden kurtarmak istiyorsa, düzenin kendisini yok etmesi gerekiyor. 21 Mayıs 2021’de vizyona girecek olan filmden önce, üçüncü film için hazırladığımız detaylı içerikleri okumak isteyebilirsiniz. John Wick’in geçmişine odaklandığımız yazı burada yer alıyor. Üçüncü filmin kazananları ve kaybedenlerini irdelediğimiz yazı ise burada.

İlgili video

Üçüncü filmin fragmanı