reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 16. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 16. bölüm “The Storm” tanıtım filmi [Video]

Zorlu geçen bir senenin ardından sezon finali bölümü geldi, çattı. The Walking Dead 9. sezon 16. bölüm heyecan uyandıran bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Büyük heyecanla beklenen sezon finali bölümünün adı The Storm olarak açıklandı. Bölümün yönetmen koltuğunda Greg Nicotero oturuyor. Bu bölümü dizinin baş yazarlığını üstlenen Angela Kang kaleme aldı. Sadece bu detay bile bizleri büyük olayların beklediğini gözler önüne seriyor. AMC kanalı tarafından paylaşılan resmi özet bölüme dair ilk ipuçlarını içeriyor. Bir önceki bölümde yaşanan büyük kaybın etkileri hissedilmeye devam ediyor. Üstüne bir de kara kış kahramanlarımızı oldukça zor bir duruma sokuyor. Geriye kalan topluluklar bu kar fırtınasından sağ çıkabilmek için mücadele veriyor. Hala ayakta duran topluluklardan biri içindeki düşmanlarla uğraşıyor. Diğer topluluk için ise son yaklaşıyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan fragmanda sonu yaklaşan topluluğun Kingdom olduğunu görüyoruz. Kral Ezekiel’in sözleri artık ayakta kalmanın mümkün olmadığını ortaya koyuyor. Öte yandan kar fırtınası gerçekten herkesi ortadan kaldıracak güçte gibi görünüyor. Michonne önlerindeki engeli aşmazlarsa hepsinin donarak ölebileceğini söylüyor.

The Storm isimli The Walking Dead 9. sezon 16. bölüm Amerika’da 31 Mart’ta izleyici karşısına çıkacak. Sezon finali için yayınlanan fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.