reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Ölen ve hayatta kalan tüm kahramanları gösteren Avengers Endgame posterleri

Marvel stüdyoları beklenmedik bir hamle yaparak Avengers Endgame için tam 32 yeni poster paylaştı. Bu posterler sayesinde hangi kahramanların öldüğü, hangilerinin hayatta olduğu netlik kazanıyor.

Avengers Endgame’in tanıtımları büyük bir gizlilik içinde devam ederken Marvel stüdyoları beklenmedik anlarda yaptığı paylaşımlarla bizi şaşırtmayı sürdürüyor. Önce hiç beklemezken yeni bir fragman gün yüzüne çıktı. Şimdi ise tam 32 karakter posteri seyircilerin beğenisine sunuldu. Üstelik bu posterler hem çok sevilen kahramanlara yer veriyor, hem de onların Marvel Sinematik Evreni’ndeki akıbetlerini gözler önüne seriyor.

Avengers Endgame sürprizi

Paylaşılan posterlerde Marvel dünyasının sevilen tüm kahramanlarını görüyoruz. Hala hayatta olanların posterleri renkliyken, toz bulutuna dönüşenler siyah beyaz formatta karşımıza çıkıyor. Bu sayede akıbeti havada kalan pek çok karaktere dair gerçek ortaya çıkıyor. Örneğin Black Panther’in kardeşi Shuri’nin öldüğü, Thor Ragnarok’ta tanıştığımız Valkyrie’nin hala hayatta olduğunu görüyoruz. Maria Hill posterlerde yer bulamasa da, Nick Fury’nin siyah beyaz posteri Avengers Infinity War’un finalini anımsamamıza neden oluyor. Kısacası bu posterler merakımızı ve beklentimizi artırmayı başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Joe ve Anthony Russo’nun üstlendiği Avengers Endgame’i 26 Nisan’dan itibaren seyredebileceğiz. O zamana kadar elde edeceğimiz en büyük ipuçları paylaşılan bu posterlerde gibi görünüyor. Marvel stüdyolarının paylaştığı 32 posterin tamamını haberimizin içindeki galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game fragmanı