reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Apple AirPods kablosuz kulaklık

Yeni Apple AirPods nasıl bir ses kalitesi sunuyor?

Teknoloji devi Apple, geçen hafta yeni AirPods modelini tanıttı. Peki yeni model eskiye nazaran nasıl bir ses kalitesi sunuyor?

Apple AirPods, kablosuz kulak dünyasının en popüler modeli. Herkesin genel olarak beğendiği modelin artık bir yenisi var. Tüm detaylarına aşağıda yer verdiğimiz yeni model, satın alanların eline gelmeye başlamış durumda. İşte bu kişilerden güzel haberler geliyor. Çünkü Apple söylemiyor olmasına rağmen yeni Apple AirPods eskiye nazaran daha iyi ses kalitesi sunuyor. Bazı kişilerin çok ciddi fark var dediği yeni model, satın almayı düşünenleri sevindirecek gibi görünüyor. Orijinal versiyonu da güzel ses veren kulaklık, bunu kablosuz şarj yeteneği kazandığı yeni sürümüyle daha da artırıyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Apple AirPods hangi detaylara sahip?

Yeni model görebileceğiniz üzere ilk sürümle aynı tasarımı kullanıyor. Kulaklık daha çok teknik yapısını değiştirmiş durumda. Gücünü tümüyle yeni olarak geçene H1 kulaklık çipinden alan kablosuz kulaklık, bu sayede aygıtlarla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Şirkete göre model aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor.

H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini %30’a kadar azaltıyor. Ana haznesi kablosuz olarak şarj edilebilen ürün, firmanın açıklamasına baktığımız zaman tek bir şarjla 5 saat dinleme süresi ve 3 saate kadar da konuşma süresi sunuyor. Hazne ile beraber yeni ürünle 24 saatten fazla dinleme süresi elde edilebiliyor. Ayrıca Siri için de bir geliştirme var. Apple’ın açıklamasıyla artık Siri için iPhone’unuzu cebinizden çıkarmanıza bile gerek yok. Siri’yi etkinleştirmek için “Hey Siri” diye seslenmeniz yeterli oluyor. Modelin Türkiye fiyatı 1.400 TL seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Firmanın kredi kartı