reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’ın tüm kahramanlarını buluşturan Avengers Endgame posteri

Marvel stüdyoları Avengers Endgame filminin tanıtım çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Paylaşılan yeni poster ise tüm Marvel kahramanlarını bir araya getiriyor.

Bildiğiniz gibi Marvel geçtiğimiz günlerde tam 32 poster birden yayınlamıştı. Bu karakter posterlerinde Avengers Infinity War’da yer alan kahramanları teker teker görmüştük. Ölenlerin posterleri siyah beyaz, hala hayatta olup mücadeleye girişmesini beklediklerimi ise renkli posterlere sahipti. Hatta bu sayede izleyicinin kafasında soru işareti yaratan karakterlerin de akıbeti belli olmuştu.

Avengers Endgame posteri

Marvel stüdyolarının gizlilik içinde yürütmeye çalıştığı tanıtım çalışmaları giderek hız kazanıyor. Amerika dışındaki uluslararası pazarlar için hazırlanan Endgame posterinde bu defa tüm Marvel kahramanlarını birlikte görüyoruz. Üstte hayatta kalan ve Thanos’u alt etmek için harekete geçmek üzere olan kahramanları görüyoruz. Altta ise Thanos’un parmak şıklatmasından sonra toz bulutuna dönüşen kahramanlar yer alıyor. Hepsinin kim olduğunu anlasak da, onların diğerlerinden daha belirsiz ve karanlıkta olması Avengers Infinity War’da yaşananlara işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşlerin elinden çıkan Avengers Endgame filmini 26 Nisan’da seyredebileceğiz. Bahsettiğimiz yeni posteri haberimizin girişinde, paylaşılan son fragmanı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game fragmanı