reklamı kapat

POPÜLER

Instagram için fotoğraf ve video düzenleme uygulaması

Etkileyici Instagram gönderileri için sıra dışı uygulama [Video]

Standart fotoğraf ve video uygulamalarının alışılmış efektlerinden sıkıldıysanız iOS uygulaması D’efekt, Instagram profilinizi değiştirecek bir alternatif sunuyor.

Instagram üzerinde “beğeni avcılığı” giderek önem kazanırken kullanıcılar da farklı etkiler yaratabilecek yaratıcı uygulama alternatifleri arama konusunda daha istekli olmuş durumda. Pek çok fotoğraf ve video düzenleme uygulaması ise aşağı yukarı benzer filtreler sunuyor. iOS uygulaması D’efekt, bu döngüyü biraz olsun kırmayı amaçlıyor. Esas olarak video üzerine yoğunlaşan uygulama fotoğraflar için de sürreal efektler sunuyor. Her iki haftada bir yeni efektler eklenen programda bazı efektler ücretsiz sunulurken bazıları için değişen miktarlarda ücret talep ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Basit kullanım, farklı sunum

Uygulama içinde basit bir şekilde video ya da fotoğraf çekimleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Efekti çekim sırasında ayarlayabileceğiniz gibi daha sonra da üzerine yerleştirebiliyorsunuz. Seçilen efektin yoğunluğu da benzer diğer uygulamalarda olduğu gibi ayarlanabiliyor. Uygulama mevcut kütüphanenizdeki fotoğraflara ise şimdilik erişim sunamıyor gibi görünüyor. Video ağırlıklı bir program olduğu için geçmiş videolarınızı ise uygulama ile düzenleyebilirsiniz. Uygulama içinde halihazırda 5 tane ücretli 10 tane de ücretsiz efekt bulunuyor. Ücretli efektlerin fiyatları ise 6,99 TL ve 12,99 TL arasında değişiyor. Video ve fotoğrafları düzenledikten sonra içeriği basit bir şekilde Instagram ve benzeri sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu keyifli video/fotoğraf uygulamasını haberin devamındaki uygulama kutucuğundan indirebilirsiniz. Uygulamadaki filtreleri ve çalışma şeklini haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.