reklamı kapat

POPÜLER

Instagram için filtre uygulaması

Instagram için kendi filtrelerinizi yapabileceğiniz uygulama: infltr [İndir]

Ağırlıklı olarak Instagram için geliştirilen fotoğraf düzenleme uygulamalarındaki standart filtrelerden sıkıldıysanız işi bir adım ileri taşıyabilirsiniz. iOS için geliştirilen ayrıcalıklı uygulama iPhone sahiplerine gelişmiş düzenleme yetenekleri tanıyor.

1 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan Instagram, mobil uygulama geliştiricileri için de yepyeni bir pazar yaratmış durumda. Geliştirilen farklı filtre ve düzenleme uygulamaları pazarda dikkat çekmek için yaratıcı içeriklerle öne çıksa da, pek çok uygulamada standart hale gelmiş belli başlı filtreler bulunuyor. Instagram üzerinde beğeni toplayacağına inandığınız fotoğrafınızın bu diğer içeriklerden ayrılması için bir parça daha özene ihtiyacı olabilir. Kullanıcılara 7 milyondan fazla hazır fotoğraf filtresi sunan infltr uygulaması da tam bu noktada devreye giriyor. Çünkü hazır filtrelerin ötesinde uygulama basit dokunuşlarla kendi filtrelerinizi oluşturmayı mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beğenilen filtreler kaydedilebiliyor

Canlı Fotoğraflar’ı da düzenleyebileceğiniz uygulama portre fotoğraflarında da başarılı sonuçlar elde edebiliyor. Gelişmiş düzenleme seçeneklerine sahip olan uygulamada arka plan için ayrı ön plandaki nesne için ayrı düzenlemeler yapmak mümkün oluyor. Fotoğraftaki renklerle, pozlamayla, sıcaklıkla ve pek çok detayla oynayabileceğiniz bu uygulamada çalışılan efektlerden memnun kalındığında filtre bölümünden söz konusu filtre kaydedilebiliyor. Daha sonra benzer bir etki almak istediğiniz filtreyi bu sayede hazırda tutmak mümkün oluyor. Uygulama pek çok özelliğini ücretsiz olarak sunsa da bazı kilitli özellikleri açabilmek için uygulamayı ya satın almak ya da sunulan abonelik tercihlerinden birini seçmek gerekiyor. Tüm özellikleri sınırsız kullanabilmek için aylık 26,99 TL ya da yıllık 139,99 TL olmak üzere iki abonelik alternatifi bulunuyor. Abonelik sistemine geçmek istemeyenler için uygulama 269,99 TL ödenerek tek seferde satın alınabiliyor. Uygulamanın ücretsiz özelliklerinin de hayli gelişmiş olduğunu yeniden hatırlatalım. Haberin sonundaki uygulama kutucuğundan infltr’ı indirebilirsiniz. Uygulamanın ne yazık ki resmi bir Android versiyonu bulunmuyor.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 583,1 MB
  • Yükle App Store