reklamı kapat

POPÜLER

iOS fotoğraf düzenleme uygulaması

Photoshop’a taş çıkaran fotoğraf düzenleme uygulaması [İndir]

Bir fotoğraf düzenleme uygulamasından çok daha fazlasını arıyorsanız iOS uygulaması Bazaart yetenekleriyle imdadınıza koşuyor.

Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında sunduklarıyla dikkat çeken bir diğer isim Bazaart. Aktif sosyal medya kullanıcılarını memnun edecek pek çok özelliği barındıran bu uygulama ile sadece fotoğraf düzenlemesi değil özel görsel çalışmalar gerçekleştirmek mümkün oluyor. Instagram hikayeleri için çeşitli taslaklar sunan fotoğraf uygulamalarındaki gibi taslaklara sahip olan Bazaart, sadece hikayeleri düşünmüyor. Aynı zamanda Facebook gönderisi ve Instagram paylaşımları için de hazır boyutlandırılmış taslaklara sahip. Uygulama farklı kategorilerde de kullanıcılara yardımcı oluyor. Örneğin bir seyahat hesabı mı yönetiyorsunuz? Buna uygun arka planları Bazaart’ta bulmak mümkün oluyor. Uygulamada WhatsApp çıkartması dahi yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gelişmiş fotoğraf düzenleme yetenekleri

Uygulama aynı zamanda Photoshop’suz basit bir iki dokunuşla gelişmiş düzenlemeler yapmayı mümkün kılıyor. En dikkat çeken yeteneklerden biri ise tek dokunuşla arka planı temizlemesi. Sadece insanlar değil hayvanlar için de kullanılabilen bu özellik daha sonra arka planı değiştirmeyi de kolaylaştırıyor. Uygulama hazırda pek çok farklı kategoride sayısız arka plan seçenekleri sunmayı da ihmal etmiyor.

Ne yazık ki sadece iOS kullanıcıları için sunulan uygulama abonelik sistemiyle çalışıyor. Uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra 7 gün boyunca tüm özellikleri de ücret ödemeden deneyebiliyorsunuz. 7 günün sonunda aylık 17,99 TL‘ye uygulamadan faydalanmaya devam edebilirsiniz.