reklamı kapat

POPÜLER

Lensa

Arka planı bulanıklaştırabilen fotoğraf düzenleme uygulaması: Lensa

Bugün sizlere bir fotoğraf uygulamasından bahsetmek istiyoruz. iOS platformunda yer alan Lensa isimli uygulama hem fotoğraflarda hem de videolarda düzenleme imkanı sunuyor.

Kullanıcılar uygulama sayesinde yüzlerindeki istemedikleri çizgilerden kolayca kurtulabiliyor. Kullanıcıların ciltlerini pürüzsüz bir hale getirebilen uygulamada arka plan bulanıklaştırması da yapılabiliyor. Arka plan bulanıklaştırması dışında çekilen selfie fotoğraflara belirli arka planlar da uygulanabiliyor. Genellikle telefoto kameraların veya çeşitli yazılımların yapabildiği bu özellik sayesinde daha profesyonel fotoğraflar elde edilebiliyor. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak göz torbalarını da kaldırabiliyor. Uygulama bunun haricinde kullanıcıların kaşlarını kalınlaştırmasına da imkan tanıyor. Kontrast ekleyerek gözlere vurgu yapmaya yardımcı olan uygulamada renk doygunluğu da ayarlanabiliyor. Yapay zeka teknolojisinden yararlanan uygulama kullanıcıların daha kaliteli selfie çekimler gerçekleştirmesine imkan tanıyor. iOS 13 ve üzeri yüklü iPhone veya iPad modelleriyle kullanılabilen uygulamanın Mac versiyonu da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lensa uygulaması abonelik sistemiyle geliyor

Kullanıcılar fotoğraflar haricinde videolarını da düzenleyebiliyor. Bu sayede ortaya daha profesyonel videolar ortaya çıkıyor. Uygulamayı yükleyen kullanıcılar Lensa’yı 5 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyor. Uygulamada aylık veya yıllık bir abonelik sistemi bulunuyor. Uygulamanın aylık ücreti yaklaşık 8 dolar, yıllık ücreti ise yaklaşık 30 dolar. Bu üyelik ücretlerini ödeyen kullanıcılar uygulamadaki tüm özelliklerden yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi