reklamı kapat

POPÜLER

BiCam

Ön ve arka kamerayla aynı anda video kaydedebilen uygulama: BiCam

Video çekimi yapmaktan hoşlanıyorsanız bugün sizlere faydalı bir uygulamadan söz etmek istiyoruz. BiCam adını taşıyan iOS uygulaması kullanıcıların telefonlarıyla aynı anda ön ve arka kamerayı kullanmasına imkan tanıyor.

Advertisement

Özellikle VLOG çekimi yapan kullanıcılar için bu uygulama faydalı görünüyor. Ücretsiz olarak sunulan BiCam uygulamasında Türkçe dil desteği yer almıyor. Kullanıcılar uygulamayı kullanmaya başladığında basit bir arayüzle karşılaşıyor. BiCam kullanıcıların ön ve arka kameralarıyla aynı anda hem fotoğraf hem de video çekmesine olanak sağlıyor. Düşük ışıkta yapılacak çekimler için kullanıcılar iPhone’ların arkasında LED ışığı da açabiliyor. Ön taraftaki ekran beyaz renge bürünerek daha aydınlık bir ortam oluşturulabiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda arka kamerayı kullanarak yakınlaştırma da yapabiliyor. Uygulama 30 kata kadar yakınlaştırmaya imkan tanıyor. Pek tabii bu yakınlaştırma değeri dijital olarak yapılıyor. Bu da görüntülerde kayıp anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BiCam video çekimleri yapan kullanıcıları hedef alıyor

Manzara ve portre modlarına da destek veren uygulamanın iOS platformuna özel olduğunu belirtelim. Video çekimleri yapan biriyseniz BiCam’i iOS telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.  Android platformunda bu tarz bir uygulama arıyorsanız Double Side Camera uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulamanın bağlantı linkine haberin devamından ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde farklı uygulamaları da sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle