reklamı kapat

POPÜLER

Camo
Camo

iPhone’ları web kamerasına dönüştüren uygulama: Camo

Bugün iPhone kullanıcıları için faydalı bir uygulamadan söz etmek istiyoruz. iPhone kullanıcıları için geliştirilen Camo isimli uygulama iPhone’ları birer web kamerasına dönüştürüyor.

Hem Mac hem de PC platformlarıyla uyumlu olan uygulama iPhone’lara ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde bilgisayarlarındaki düşük çözünürlüklü web kameraları yerine iPhone’larının kameralarını kullanarak daha iyi görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor. Kullanıcılar görüntülü görüşmeler haricinde canlı yayınlar için de bu uygulamadan faydalanabiliyor. Uygulama iPhone’lar haricinde iPad’leri ve iPod touch’ları da birer web kamerasına dönüştürmeye imkan tanıyor. Zoom, Google Meet, Skype, Microsoft Teams ve daha bir çok uygulamaya destek veren Camo, kullanıcıların Full HD çözünürlüğünde görüntülü görüşmeler yapmasına da olanak sağlıyor. Uygulamada en çok dikkatimiz çeken özellik ise portre özelliği oldu. Kullanıcılar arka planlarını flulaştırarak profesyonel kalitede görüşmeler gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Camo uygulamasıyla iPhone’ları web kamerasına dönüştürün

Ultra geniş açı kameranın da aktif olarak çalıştığı uygulamanın bilgisayar versiyonu (Camo Studio), macOS 10.13 ve üstü, Windows 7 ve üstü bilgisayarlarda kullanılabiliyor. iOS desteğine sahip olan uygulamanın Android sürümü de mevcut. Uygulamanın iOS ve Android versiyonlarını hemen aşağıdaki bağlantı linklerinden indirebilirsiniz. Uygulamanın masaüstü versiyonunu ise buraya tıklayarak bilgisayarlarınıza yükleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti