reklamı kapat

POPÜLER

Yahoo Together, Yahoo, Mesajlaşma

Yahoo’dan farklı bir mesajlaşma uygulaması: Yahoo Together [İndir]

WhatsApp ve Messenger gibi isimlerin başı çektiği mobil platformlardaki mesajlaşma uygulamalarına Yahoo, bir yenisini daha ekledi. Yahoo Together ismini taşıyan uygulama, bilinen isimlerden biraz farklı bir konsepte sahip.

Uygulama mağazalarında birbirinden farklı mesajlaşma uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamaların en bilindik olanları ise WhatsApp ve Facebook Messenger. Yahoo da –tekrar– bu alana yönelmek istemiş olacak ki dün yeni sohbet uygulaması hem iOS hem de Android platformlar için yayımlandı. Her ne kadar arayüz olarak normal bir sohbet uygulamasına benzese de aslında bildiğimiz mesajlaşma uygulamalarından biraz farklı. Daha çok grup mesajlaşmalarına odaklanan bu uygulama, tıpkı Skype ve Slack gibi eşlerini andırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her konuya özel sohbet kanalları

Dün tanıtılan uygulama ile de kişilerin katılabileceği kanallar oluşturabiliyorsunuz. Açtığınız kanallar “hashtag” işaretine sahip oluyor ve istediğiniz kişiyi istediğiniz kanala ekleyebiliyorsunuz. Uygulama içinde ayrıca sınırsız kanal da oluşturarak hayatınızdaki etkinliklere özel sohbet odalarında konu bütünlüğü bozulmadan sohbet edebiliyorsunuz. Firma cephesinden uygulamayla alakalı yapılan yorumlarda uygulamadan beklentilerin büyük olduğu anlaşılıyor. Bu yeni uygulamanın diğer mesajlaşma uygulamalarından bariz bir şekilde ayrıldığı belirtilirken zaman ilerledikçe uygulamaya yeni özellikler ekleneceği söyleniyor. Yahoo Together, denk uygulamalarına kıyasla herhangi bir sesli ve görüntülü arama özelliği sunmuyor. Uygulamayı edinmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 138,1 MB
  • Yükle App Store