reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X’un en sevilen özelliğini tüm iPhone ve Android modellerine getiren uygulama [İndir]

iPhone X‘un en sevilen özelliği Animoji, Android cihazları geçtik diğer iPhone modellerinde dahi yer almıyor. Çünkü özellik iPhone X’da yer alan TrueDepth kameradan güç alıyor. Ancak Koreli Snapchat klonu bu problemi tüm cihazlar için çözüyor.

iPhone X’un favori özelliklerinden Animoji, kısa sürede yakaladığı popülerlikle sektöre de ilham kaynağı olmuştu. Takibinde birden fazla markanın kendi artırılmış gerçeklik filtrelerini piyasaya sürmesiyle beraber Android kullanıcılarının da dikkatini çeken bu özel filtreler iOS sistemi içinde dahi sadece iPhone X’a özel olarak bulunuyor. Çünkü Apple’ın çentikli telefonunda yer alan TrueDepth kamera ile kullanılabiliyor. Hal böyle olunca diğer iPhone kullanıcıları ve belli başlı modelleri kullanmayan Android kullanıcıları bu özellikten mahrum kalıyor. En azından kalıyordu. Kore’nin Snapchat klonu filtre uygulaması Snow, bünyesine eklediği AR filtreleriyle bu sorunu bir parça çözmeyi amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hem iOS hem de Android’de

Snow aslında Snapchat ve Instagram’ı bir araya getiren bir fotoğraf filtreleme uygulaması. Onlar gibi bir sosyal ağ sunmasa da ikilinin kamera arayüzünden pek çok özelliği bünyesinde bulunduruyor. Çekim sırasında ya da sonrasında filtreler ekleyebileceğiniz uygulamada, video çekimler yapabilir, arka planda müzikle videolar kaydedebilir, hatta Boomerang özelliğini dahi kullanabilirsiniz. Uygulamada portre modu özelliği de bulunuyor. Mevcut fotoğraflarınızda da düzenlemeye imkan tanıyan uygulama yeni güncellemeyle beraber AR filtrelerini (Snomoji) de bünyesine ekledi. Mimiklerde Animoji kadar başarılı olmasa da yeterince başarılı ve eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

Eklenen AR emojilerinde belirli alternatiflerle arka plan rengini değiştirebilir, ya da emojiyi direkt kendi yüzünüzün olduğu yere konumlandırabilirsiniz. Uygulamanın Android ve iOS versiyonunu haberin devamından indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

İndirim ve fırsatları cebine getiren uygulama: Banabak