reklamı kapat

POPÜLER

Pixelmator Photo

Pixelmator Photo fotoğraf düzenleme uygulaması kısa süre için ücretsiz oldu [İndir]

iPad için hazırlanan gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulaması Pixelmator Photo, kısa bir süre için ücretsiz yapıldı. Kaçırılmayacak bir fırsat doğdu.

Zaman zaman uygulama tarafında gerçekten çok güzel kampanyalar yapılıyor. İşte bunlardan birisi daha karşımızda bulunuyor. Pixelmator, Pixelmator Photo isimli iPad’lere özel fotoğraf düzenleme uygulamasını 24 saat için ücretsiz hale getirmiş durumda. iPadOS işletim sistemli iPad’lerde, özellikle de iPad Pro’larda maksimum performans verebilen uygulama, gerçekten alandaki en gelişmiş seçenekler arasında yer alıyor. RAW fotoğraf desteği dahi taşıyan uygulama, fotoğraflarınızı detaylı şekilde düzenlemenize, fotoğrafların içindeki istenmeyen objeleri kaldırmanıza ve çok daha fazlasına imkan tanıyor. Lightroom’un mobil versiyonu olarak düşünebileceğiniz Pixelmator Photo uygulaması, DSLR fotoğraf makinelerinin RAW dosyalarını da açabiliyor. Profesyonel fotoğrafların dahi tercih ettiği uygulama, içerisinde birçok özel filtre de barındırıyor. Aynı zamanda güzel bir galeri sistemi de sunulanlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pixelmator Photo fotoğraf düzenleme uygulaması alanın en iyilerinden

Daha önce 5 dolara satılan uygulamaya 24 saat boyunca buradan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Bu durum uygulamayı daha önce alanlar için üzücü görünürken, Pixelmator masaüstü fotoğraf düzenleme uygulaması Pixelmator Pro’da da yüzde 25’lik bir indirim yapmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin iPad Pro benzeri yeni tablet modeli

İLGİLİ HABERLER