reklamı kapat

POPÜLER

Pixelmator Photo

Gelişmiş fotoğraf uygulaması Pixelmator Photo, iPhone için de çıktı

Gelişmiş fotoğraf uygulaması Pixelmator Photo iPhone için de çıktı. iPhone kullanıcılarına güçlü bir seçenek daha sunuldu.

Şimdiye kadar sadece iPad tarafında olan Pixelmator Photo uygulaması, kişilerin fotoğraf düzenleme noktasında seçebileceği en yeni seçeneklerden oldu. 30 farklı özel renk filtresine sahip olan uygulama, Apple ProRaw dahil 600’den farklı RAW format desteğini beraberinde getiriyor. Bu sayede uygulamada fotoğraf makineleri tarafından çekilen RAW fotoğraflar da düzenlenebiliyor.

Yapay zekâ temelli özel araçlara sahip olan uygulama, bir fotoğraf üzerinde yapılan değişiklikleri hızlı şekilde diğerine aktarabiliyor ve düzenlemeleri ekranı ikiye bölerek anlık olarak detaylı karşılaştırma yapmanıza imkân sağlıyor. Uygulamada istenmeyen objeleri kolaylıkla ortadan kaldıran bir araç da sunuluyor.

iOS 14 üstü her iPhone modeline uyumlu olan ancak en iyi performansı güncel cihazlarda veren Pixelmator Photo uygulaması, çok tecrübeli bir ekibin elinden çıkıyor. Mac tarafındaki Pixelmator Pro fotoğraf düzenlemesi uzun yıllardır en çok kullanılan seçenekler arasında başı çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pixelmator Photo uygulaması beğeni topladı

Türkiye fiyatı tam 70 TL olan uygulama, bu fiyat ile herkese hitap etmiyor ancak yine de alanda ses getiriyor. Ayrıca bu fiyatın ileride artacağını belirtelim. Firma çıkış için yüzde 50’lik bir indirim uyguladıklarını aktarıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran Çin’li robot köpek