reklamı kapat

POPÜLER

NeuralCam Night Photo iPhone
NeuralCam Night Photo

iPhone fotoğrafçılığına çağ atlatan yeni uygulama [Dene]

iPhone modelleri için oldukça güzel bir fotoğraf uygulaması çıktı. NeuralCam Night Photo isimli bu uygulama ile özellikle düşük ışıktaki çekimler çağ atlıyor.

Günümüzde birçok akıllı telefon kamerasında gelişmiş gece modu yer alıyor. Ancak biliyorsunuz iPhone’larda böyle bir seçenek bulunmuyor. Bu konuda yeni çıkan NeuralCam Night Photo uygulaması, iPhone 6 ve üstü modellere çok gelişmiş bir gece çekim modu getiriyor. Özel eğitilen yapay zeka ve bilişimsel fotoğrafçılık altyapısını kullanan uygulama, burada gösterilen örneklere ve yapılan açıklamalara bakılırsa gerçekten çok iddialı çalışıyor. Fotoğrafları özel bir algoritma kullanarak işleyen uygulama, Google’ın Night Sight teknolojisi kadar iyi görünüyor. Uygulama ile zifiri karanlıkta dahi temiz ve aydınlık çekimler yapılabiliyor. Yeni modellerde 4032 x 3024 piksel seviyesine kadar fotoğraf çekebilen uygulama, çekim sürecinde sabit kalmanızı gerektiriyor ve ön kamerayla da çalışıyor. Yani NeuralCam Night Photo uygulaması ile selfie çekimi de yapılabiliyor. 19,99 TL fiyatı bulunan uygulama, direkt olarak aşağıdan elde edilebiliyor.

NeuralCam Night Photo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 iPhone modellerinde NeuralCam Night Photo uygulamasına gerek bırakmayacak özel bir gece modu yer alacak

Biliyorsunuz önümüzdeki ay iPhone 11 Pro, 11 Pro Max ve 11R modelleri geliyor. İşte bu üç modelde de Apple’ın özel bir gece çekim modu sunacağı söyleniyor. Sadece Pro modellere özel olabileceği de söylenen bu mod, rekabetin gerisinde mi kalacak yoksa çıtayı farklı bir seviyeye mi yükseltecek oldukça merak ediliyor.

İlgili Video

Modeller için hazırlanan neredeyse ev fiyatına özel versiyonlar