reklamı kapat

POPÜLER

Pixelmator Pro

Profesyonel fotoğraf tutkunlarına özel uygulama: Pixelmator Pro [Video]

iOS ve Mac platformunun başarılı fotoğraf düzenleme uygulamaarından Pixelmator, yeni uygulaması Pixelmator Pro’yu Mac için indirmeye sundu. Fotoğraf tutkunlarının olmazsa olmazlarından biri haline gelen uygulamanın pro versiyonu daha standart versiyona kıyasla daha gelişmiş özellikler sunuyor.

İlk kez eylül ayında duyurulan Pixelmator Pro, basitleştirilmiş düzenleme araçları ve makine öğrenimi ile güçlendirilmiş akıllı görüntü düzenleme özellikleriyle geliyor. Yazılım, otomatik ufuk tespiti, daha akıllı hızlı seçimler ve istenmeyen nesneleri fotoğraflardan kaldırmak için macOS High Sierra‘ya entegre Core ML teknolojisini kullanıyor. Katmanları yeniden boyutlandırmak ve yeniden düzenlemek için yeni araçların yer aldığı uygulamada yeni renk ayarlama araçları da mevcut. RAW destekli fotoğraflarda daha hızlı ayar yapılabilmesi için uygulamada Metal 2‘nin desteklediği tamamen yeni bir boyama motoru ve yeni fırçalar da kullanılıyor.

Pixelmator Pro’nun fiyatı ne kadar?

Pixelmator Pro’da yeni bir arayüz tercih edildiği için Pixelmator’a alışanların ilk etapta bu arayüze zorlanacağını, ancak yeni kullanıcıların araçları kolay bulması açısından zorlanmayacağını belirtelim. Bir boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Pixelmator Pro’nun satış fiyatı ise 59 dolar.

VİDEO