reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp koyu arayüz
WhatsApp koyu arayüz
WhatsApp koyu arayüz

WhatsApp tarafında en çok beklenen özelliğe ilk bakış

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için en çok beklenen özelliklerden birisi çok yakında kullanıma çıkıyor.

Günümüzde artık birçok uygulamada resmi olarak koyu arayüz modu yer alıyor. İşte bu arayüzü siyah hale getiren mod WhatsApp’a da resmi olarak geliyor. Android uygulamasının son betasında bulunan koyu arayüz, arayüzü özellikle OLED ekranlı telefonlar için çok daha az enerji harcar hale getiriyor. Aynı zamanda karanlık ortamdan mesajlaşmayı da kolaylaştıracak koyu arayüz modu, kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Yakında gelecek tam sürümle herkes için aktif edilecek denilen modun, Android sonrasında iOS’a da geleceği tahmin ediliyor. Bu modu gerçekten çok uzun zamandır bekleyenler bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
WhatsApp koyu arayüz
WhatsApp koyu arayüz

WhatsApp, son dönemde daha çok Business sürümüyle gündeme geliyor

Geçtiğimiz yıl Android için yayımlanan şirketlere özel sürüm WhatsApp Business, sonunda iOS için de gelmeye başladı. Geçtiğimiz ay betasına başlanan sürüm, Meksika App Store içerisinde indirmeye sunuldu. Aynı zamanda Fransa ve Brezilya’da da kullanıma çıkan sürüm, yavaş yavaş herkese geliyor. Henüz Türkiye App Store’da yer almayan ancak çok yakında aktif edileceği tahmin edilen Business, uzun süredir geliştirme aşamasında bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Apple gerçek bir kredi kartı üretti