reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp
WhatsApp

WhatsApp için en çok beklenen değişiklikten yeni görüntüler

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için en çok beklenen değişiklik için çalışmalar devam ediyor.

Advertisement

WhatsApp için belki de en çok beklenen değişik koyu arayüz modu konumunda yer alıyor. Kişiler tarafından çok uzun zamandır istenen bu mod, biliyorsunuz aktif olarak geliştiriliyor. Android uygulamasının son betasında görüldüğü kadarıyla koyu arayüz artık emoji penceresinde de karşımıza çıkıyor. Artık hemen hemen tüm uygulamayı kaplayan koyu mod, gerçekten yolda olmasıyla çok sevindiriyor. Bu özellik arayüzü özellikle OLED / AMOLED ekranlı telefonlar için çok daha az enerji harcar hale getiriyor. Aynı zamanda karanlık ortamdan mesajlaşmayı da kolaylaştıran koyu arayüz modu, artık çok yakında resmi olarak kullanıma sunulacak deniyor.

WhatsApp
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp, gelişmeyi sürdürüyor

Uygulama, geçtiğimiz hafta ortaya çıktığı kadarıyla yakında “kaybolan mesaj” altyapısı da kazanıyor. Bu sayede kişilerin kendisini 5 saniyede ya da 1 saat sonra otomatik olarak silebilen mesajlar atabileceği belirtiliyor. Şimdilik “Gruplar” içerisinde çalışan bu sürece daha sonra 1 dakika ya da 10 dakika gibi ekstra zaman seçenekleri de ekleyeceği düşünülen firma, gerçekten sevindirici bir adım atıyor. Bu özelliğin ilk olarak Android tarafına geleceği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple gerçek bir kredi kartı üretti