reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile için silah yeteneklerinizi sınayacak oyun modu

Oyuncular tarafından gördüğü ilgiyle mobil oyun pazarında rekora imza atan Call of Duty: Mobile, yeni oyun modunu oyuncularla buluşturdu.

Sadece Battle Royale değil doğrudan mobil oyun pazarına iddialı bir giriş yapan Call of Duty: Mobile, ilk haftasında 100 milyon kez indirilerek iddialı bir rekora imza atmıştı. Oyunculardan büyük ilgi gören oyun şimdilerde yeni içeriklerle kazandığı kitlesini korumaya çalışıyor. Oyunun çevrim içi yeni oyun modu Gun Game (Silah Oyunu) oyuncularla buluştu. Söz konusu oyun modu ne yazık ki sınırlı süreli modlardan. Yani oyuncular sadece 30 gün boyunca bu oyunu oynayabilecek. 15 Kasım’a kadar deneyimlenebilecek olan oyunda silah becerileriniz öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile yeni oyun modunu yayınladı

Silah Oyunu, Herkese Açık oyun modunda olduğu gibi oyuncuları takım haline getirmiyor. Yani tüm oyuncular diğer oyuncuları avlamaya çalışıyor. 10 oyuncuyu haritaya dahil eden oyun modunda 200 puana ulaşan oyunu kazanıyor. Her öldürdüğünüz düşman içinse oyun 10 puan veriyor. 20 kişiyi ilk öldüren oyunun galibi oluyor. Ancak oyunda şöyle güzel bir nokta bulunuyor. Bir kişiyi öldürdükten sonra elinizdeki silah otomatik olarak değişiyor. Böylelikle aynı silahla tekrar tekrar düşmanlara saldıramıyorsunuz. Son ölümü almak ise özellikle zor oluyor çünkü son silah bir bıçak. Oyun modu için 10 dakikalık süre sınırı olduğunu da belirtelim. Ayrıca 8. seviyenin aşağısındaysanız oyun modlarına giremiyorsunuz.

Herkese Açık oyun modu için de son günler olduğunu hatırlatalım. 18 Ekim’de Herkese Açık oyun modu oyuncuların erişiminden kaldırılacak. Oyunun önümüzdeki dönemlerde yeni oyun modlarını da oyuncularla buluşturması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Damage Control fragmanı